Hodowla ryb – sklep/blog

Hodowla ryb – sklep/blog

Strona zrobiona dla klienta, prowadzącego hodowlę ryb akwariowych. Przejrzysta i intuicyjna. Nie mogło na niej oczywiście zabraknąć sklepu. Witryna oparta jest o CMS WordPress. Dzięki temu masz dostęp do łatwego w obsłudze panelu zarządzania treścią. Jeżeli nie jesteś zaznajomiony z WordPressem, nic się nie martw, mogę dla Ciebie przeprowadzić szkolenie online, po którym bez problemu będziesz mógł sobie z tym poradzić. Jeżeli jednak z jakichś powodów wolisz bym to ja zajmował się obsługą Twojej strony, wybierz jeden z pakietów.

Tutaj znajdziesz szczegółowy opis witryny.

Kilka screenów ze strony.

Opis

Najważniejszymi składnikami tej witryny są: blog, sklep i FAQ. W sklepie znalazły się wszystkie funkcjonalności, jakich zażyczył sobie klient. Został między innymi wyposażony w liczne filtry ułatwiające wyszukiwanie produktów oraz listę życzeń.

Witryna została oparta o CMS WordPress, motyw Astra oraz Woocommerce. Jako właściciel będziesz miał dostęp do panelu zarządzania treścią, będziesz więc w łatwy sposób mógł zarządzać sklepem, blogiem no i ogólnie całą stroną.

Sklep oparty o Woocommerce to pełnoprawny i najpopularniejszy system sprzedaży na świecie. Jest prosty i intuicyjny w obsłudze. Możesz w nim sprzedawać produkty fizyczne i wirtualne. Dzięki ogromnej ilości wtyczek i ich opcji, możesz go dostosować do każdego rodzaju płatności i wysyłki. Może on spełniać wiele funkcji. Nie ma problemu by przystosować go do marketplace, dropshipingu czy też sprzedaży B2B. Można by pisać o nim długo i dużo. Jednak na ten temat zamierzam przygotować osobny artykuł, więc tutaj nie będę się rozpisywał.

Opinia klienta

Łukasz klient
Mgr inż. Łukasz Filipowski – Alerybka.pl

Rok temu mocno zastanawiałem się czy założyć sklep internetowy. Teraz wiem, że po rozmowach z Robertem podjąłem dobrą decyzję! Nasza witryna często widoczna już jest na pierwszej stronie w wyszukiwarce Google i znacząco podnosi naszą wiarygodność w oczach klientów. Pracy przed nami nadal jest dużo, ale wszystko idzie w dobrym kierunku. Bez Roberta na pewno nie dalibyśmy rady doprowadzić wielu rzeczy do finału. Gorąco polecam!