Copywriting oferta

Copywriting – oferta

Hej. Najwidoczniej potrzebujesz pomocy w napisaniu jakiegoś artykułu.

Prowadzisz swój blog lub firmowy i naszedł Cię brak weny? Nie martw się. To zdarza się czasami każdemu. Problem w tym, że jak zbyt długo nie będą się pojawiały wpisy to spadniesz w rankingach wyszukiwarek.

Trafiłeś tutaj a więc problem rozwiązany.

Piszę najróżniejsze teksty. Począwszy od opisów produktów aż po specjalistyczne artykuły branżowe. Najlepiej czuję się w branży zoologicznej – tutaj jestem na poziomie eksperckim – jednak potrafię też przeprowadzić wnikliwy research i napisać artykuł na właściwie każdy temat. Mam jeszcze jedną zaletę: nie daję nikomu linków do napisanych przeze mnie artykułów, nie umieszczam ich w portfolio, nie chwalę się nimi w żaden inny sposób.

Dlaczego tak robię?

No cóż. Teraz może Ci się to wydawać wadą bo pewnie chciałbyś najpierw zobaczyć jak piszę, zanim zamówisz coś za co musisz zapłacić. Jednak pomyśl, czy chciałbyś by artykuły, które napiszę dla Ciebie i umieszczę je na Twojej stronie i które mają powodować, że klient postrzega Cię jako fachowca w danej dziedzinie, pojawiały się w moim portfolio lub gdziekolwiek indziej? Na pewno nie.

Dlatego właśnie w momencie kiedy przekażę Ci napisane przeze mnie artykuły lub umieszczę je na twojej stronie, stają się one Twoją własnością i masz prawo je podpisać swoim nazwiskiem – jeżeli masz taką ochotę.

Takie artykuły nie powinny się też pojawiać w kilku miejscach w sieci ze względu na SEO – chociaż to akurat można obejść.

Nie mam stałej ceny za 1000zzs. Każdy tekst jest wyceniany indywidualnie.

Wypełnij proszę poniższy formularz a ja prześlę Ci szczegółową ofertę tak szybko jak tylko to będzie możliwe.

Twoje imię
Email
Co potrzebujesz?

Ile sztuk?
Jak długie opisy?
Jaka branża?

Jaki temat?
Jaka długość?

Jaki temat?
Jaka długość?
Jaki poziom?Jaki temat?

Jaki?
Twoje uwagi
Formularz został przesłany. Po jego analizie otrzymasz ofertę. Zwykle w ciągu kilku godzin.
Wystąpił błąd podczas przesyłania formularza. Sprawdź ponownie wszystkie pola formularza.