Jak przebiega współpraca przy tworzeniu strony lub sklepu

Jak przebiega współpraca

UWAGA!!!

Nie pobieram żadnych zaliczek. Płacisz dopiero po zatwierdzeniu przez Ciebie strony.

Jeżeli jest to duży projekt, to podzielimy go na mniejsze etapy i płatność za każdy etap po zatwierdzeniu go przez Ciebie.

Jak to się odbywa.

Ustalenia

Ustalamy wszelkie szczegóły w mailach.

Wycena

Na podstawie ustaleń wyceniam swoją pracę.

Przygotowuję umowę

Spisuję szczegółową umowę. Umowa będzie zawierała wszelkie szczegóły dotyczące wykonania usługi. Dlatego wszystko jest uzgadniane mailowo.

Zatwierdzasz umowę

Przesyłam umowę do Ciebie do zatwierdzenia.

Podpisanie umowy

Obie strony podpisują umowę. Ja mam podpis elektroniczny, Ty możesz ją wydrukować, podpisać, zeskanować i przesłać mi skan. Łatwiejszą i szybszą opcją ( taką preferuję ), jest podpisanie umowy przez platformę Useme (dla Ciebie to dosłownie 5 minut, jeżeli nie znasz Useme to się nie martw, oczywiście pomogę).

Dostarczasz materiały

Teraz jest już najwyższy czas byś przesłał mi materiały (teksty, grafika, logo itp., chyba, że w umowie ustalimy, że to ja mam wszystko dostarczyć).

Biorę się do pracy

Po otrzymaniu materiałów biorę się do pracy.

Masz kontrolę

Cały czas masz podgląd na postęp prac. Na koniec każdego dnia przesyłam aktualną wersję strony na mój serwer i pod podanym Tobie adresem, będziesz mógł sobie zobaczyć czy wszystko jest robione tak jak sobie to wyobrażasz. Możesz też na bieżąco zgłaszać co chciałbyś zrobić inaczej.

Zatwierdzasz stronę

Po zakończeniu wszystkich prac, jeżeli wszystko jest po Twojej myśli, zatwierdzasz stronę.

Płatność

Dopiero teraz dokonujesz płatności.

Umieszczenie strony na hostingu

Kiedy otrzymam od Ciebie przelew, umieszczam stronę na Twoim hostingu i podpinam wszystko ( nie wdając się w szczegóły ) tak by wszystko działało.

Useme

Jeżeli umowa jest zawarta przez platformę Useme to oni nad wszystkim czuwają. Płacisz im, a oni przelewają odpowiednią kwotę do mnie. Dla Ciebie cena jest taka sama, niezależnie od tego czy umowa jest przez Useme, czy bezpośrednio.

Jak widzisz jest to tak zorganizowane, że nie ma możliwości, byś zapłacił za coś, z czego nie będziesz zadowolony, lub co gorsza za coś, czego w ogóle nie otrzymasz (niestety słyszy się o tym coraz częściej). Dopóki nie zatwierdzisz strony, nie będziesz za nią nic płacił. Przed dokonaniem zapłaty możesz sobie testować czy wszystko działa tak jak należy. Zachęcam żeby wszystko dokładnie sprawdzać, by później nie było nieporozumień. Kiedy już przekażę Ci stronę, wszelkie prace jakie chciałbyś tam wtedy wykonać, będą stanowiły już treść nowej umowy.

Co dalej?

Oczywiście po przekazaniu Tobie strony, nasza współpraca nie musi się zakończyć. Bardzo chętnie zajmę się stałą opieką nad Twoją stroną. Jeżeli będziesz tym zainteresowany, po prostu pytaj. Zresztą sam zapewne zaproponuję Ci jakiś pakiet.