Skoro tu trafiłeś to zapewne potrzebujesz strony.
Oto moja oferta.

Informacje ogólne

Strony wykonuję pisząc je w HTML i CSS lub tworzę za pomocą WordPressa. Wszystkie strony, które robię są responsywne a więc wyglądają dobrze zarówno na monitorach komputerów jak i na tabletach czy też smartfonach.  Są pisane i tworzone zgodnie z zasadami SEO i w związku z tym będą się lepiej pozycjonowały w wyszukiwarkach niż strony, które tych zasad nie przestrzegają.

Czym się różnią te strony?

Dla Ciebie główna różnica jest taka, że jeżeli nie znasz języków kodowania to na stronie napisanej w HTML i CSS nic sam nie zmienisz. WordPress jest systemem CMS. CMS jest to system zarządzania treścią. Po zbudowaniu przeze mnie strony w WordPressie przeprowadzę dla Ciebie GRATIS szkolenie, które będzie trwało max. jedną godzinę. Szkolenie to będzie dotyczyło podstaw obsługi WordPressa.

Czy mając stronę opartą na WordPress będziesz
musiał sam ją obsługiwać?

Nie. Jeżeli nie chcesz z jakiegoś powodu zajmować się obsługą strony, ja chętnie zrobię to za Ciebie. Szczegółową ofertę na ten temat znajdziesz

Cennik stron internetowych

Cennik nie stanowi oferty handlowej

  • Ceny ustalane są indywidualnie i są uzależnione od poświęconych roboczogodzin. Powyższe informacje nie stanowią oferty handlowej również w rozumieniu art. 66 & 1 Kodeksu Cywilnego.
  • Objaśnienia sa w trakcie realizacji.