strony internetowe oferta

Usługi

Co mogę zrobić z Twoją stroną na WordPress?

Tworzę strony i bogi na WordPressie

Tworzę strony i blogi na WordPressie

Potrzebujesz strony, którą sam będziesz mógł modyfikować i wstawiać treści?

W takim razie strona na WordPressie jest dla Ciebie. Zresztą nie tylko wtedy.

 W momencie, kiedy piszę ten tekst, ponad 30% stron jest postawionych na WordPressie. Pewnie teraz zadajesz sobie pytanie: dlaczego tak jest?

Odpowiedź jest dość złożona i można by  na ten temat napisać osobny artykuł, jednak żeby nie zanudzać Ciebie tutaj, postaram się odpowiedzieć jak najkrócej: dzieje się tak dlatego, ponieważ dzisiaj za pomocą tego popularnego CMS-a można zrealizować większość projektów. Do tego dochodzi możliwość edycji przez właściciela tej strony, pomimo iż on wcale nie musi znać się na programowaniu, czy nawet na kodowaniu.

WordPress strony internetowe

Tylko skąd masz wiedzieć czy twój projekt może być oparty na WordPressie?

Nie martw się. Od tego masz mnie. Kiedy przedstawisz mi swoją wizję to wspólnie podejmiemy decyzję jak ma wyglądać Twoja strona, jakie funkcje ma spełniać i na tej podstawie doradzę Ci szczegółowe rozwiązania.

Jeżeli z jakiegoś powodu nie chcesz sam umieszczać treści na swojej stronie to nic prostszego niż wybranie jednego z pakietów „Opieka nad WordPressem” nie może Cię spotkać.

wordpress scrable

Przenoszę strony z innych systemów na WordPress.

Przenoszę strony z innych systemów na WordPress

Chcesz przenieść swoją stronę z innego systemu na WordPress?

W większości przypadków to dobra decyzja. WordPress jest systemem zarządzania treścią (CMS). Powstał z myślą o tworzeniu blogów. Przez lata sam WordPress, ale i jego zaplecze, rozwinął się do tego stopnia, że dzisiaj można za jego pomocą tworzyć witryny o dowolnym przeznaczeniu. W połączeniu z WooCommerce tworzy również wspaniałą platformę dla sklepu internetowego.

Przenoszenie stron na WordPress

Jakie są najważniejsze zalety WordPressa?

  • Możliwość samodzielnego wprowadzania treści (tekstów, zdjęć, grafik, filmów, tabel)
  • Jest bardzo popularny i w związku z tym łatwo uzyskać porady na temat obsługi
  • Ma ogromne wciąż rozwijające się zaplecze
  • Intuicyjne zarządzanie
  • Jest przyjazny pozycjonowaniu SEO
  • Duże możliwości integracji (newslettery, narzędzia SEO, narzędzie do generowania leadów, oprogramowania CRM)
  • Brak opłat
  • Łatwo go rozwijać w przyszłości
  • Jesteś jego właścicielem

Często przenoszenie strony na WordPress wiąże się ze zrobieniem jej od nowa. Jednakże to nie jest wada. Przy tej okazji można stronę odświeżyć, unowocześnić, nadać jej nowy wizerunek a nawet przeprowadzić rebranding marki lub firmy. Można nadać nowe funkcjonalności stronie oraz poprawić UI i UX.

Modyfikacje stron internetowych

Przeprowadzam wszelkie modyfikacje stron.

Przestała Ci się podobać Twoja strona?

Chcesz coś zmienić, a może dodać jakieś nowe funkcjonalności? Zmiana wyglądu, dodanie linków czy też zmiana ich adresów? A może Twoja strona nie jest jeszcze dostosowana do urządzeń mobilnych? To wielki błąd. Ogromna większość ruchu w sieci jest generowana właśnie przez te urządzenia.  Czego się nie robi by użytkownikom było łatwiej i przyjemniej. Przecież to właśnie dla nich jest Twoja strona. To ważne by im się podobała, była łatwa w obsłudze, szybko się ładowała no i żeby klienci mogli ją znaleźć. Jestem wstanie przeprowadzić wszelkie modyfikacje jakie sobie tylko wymarzysz. Jeżeli się na tym nie znasz to zdaj się na mnie, przeprowadzę audyt i przedstawię Ci plan działań niezbędnych do tego by Twoja strona spełniała swoją funkcję, a więc by przyciągała klientów.

Przenoszę strony.

przenoszenie strony

Chcesz się przenieść na inny hosting?

Nie wiesz który wybrać, lub jak to zrobić? Zrobię to za Ciebie nie martw się. Ludzie przenoszą się na inny hosting z różnych powodów. Jedni dlatego, że po prostu go nie lubią ( obsługa jest delikatnie mówiąc lekceważąca ), inni z powodu wysokich cen, braku backupów. Zresztą powodów może być dużo i mogą być one różne. Tak czy inaczej takie przenosiny większość ludzi odwleka z obawy… no właśnie przed czym? Obawy mamy wtedy, kiedy nie do końca znamy temat. Martwimy się, że coś pójdzie nie tak. Niby to nie jest takie znowu trudne ale wiadomo: diabeł tkwi w szczegółach. Dlatego lepiej oddać sprawę w ręce fachowca, osoby która robiła to już wiele razy a więc w moje.

usługi tworzenia stron internetowych
SEO

SEO

Masz stronę ale nikt o niej nie wie bo Google jej nie widzi?

Często spotykam się z tym, że właściciele stron, blogów czy też sklepów martwią się, że pomimo iż mają na swojej stronie dużo ciekawych treści to nikt tego nie czyta.

Wtedy pytam: czy znasz zasady SEO?

No i tutaj przeważnie jest duże zaskoczenie, że coś takiego istnieje. Nawet jeżeli osoba wie o istnieniu SEO to po kilku pytaniach okazuje się, że te wiadomości są bardzo pobieżne a jeszcze bardziej pobieżne było stosowanie się do nich podczas tworzenia strony. Jeżeli Twoja strona jest zbyt rzadko odwiedzana – zapraszam. Przeprowadzę audyt, przedstawię Ci z niego raport i wspólnie zdecydujemy co z tym zrobić.

Tworzę sklepy internetowe

Tworzę sklepy internetowe

Przyszłość offline? Nie sądzę.

Rynek internetowy rozwija się w zawrotnym tempie. Myślę, że w najbliższym czasie nie będzie sklepu stacjonarnego, czy też bardziej ogólnie firmy, która nie będzie miała swojego sklepu online.

Nie masz jeszcze swojego sklepu?

Niedobrze!!! Najwyższy czas się tym zająć. Jest jeszcze dużo miejsca w sieci. Tworzę sklepy w oparciu o tandem WordPress + WooCommerce. Możesz dostarczyć swoje materiały (zdjęcia, opisy) lub zlecić ich wykonanie mi. Jeżeli dostarczysz swoje dostosuję je pod kontem SEO oraz zoptymalizuję tak, by strona ładowała się najszybciej jak to możliwe.

optymalizacja
strony w html

Piszę strony od podstaw

Z jakiegoś powodu nie chcesz strony na WordPressie?

tworzę strony w html

Jeżeli z jakiegoś powodu nie chcesz strony na WordPressie to bez problemu mogę napisać dla Ciebie stronę w html. Jeżeli masz gotowy projekt graficzny to wykonam stronę na podstawie tego projektu, jeżeli nie masz projektu to mam zaprzyjaźnionych grafików, którzy wykonają projekt i na tej podstawie napiszę dla Ciebie stronę. Przed przystąpieniem do pracy otrzymasz projekt do zatwierdzenia. Jeżeli ma to być bardzo prosta strona (wizytówka) to zrobię ją dla Ciebie bez projektu grafika, co znacznie obniża koszty.

Copywriting

copywriting

Potrzebujesz teksty, artykuły, opisy produktów, wpisy na bloga, czy też teksty zapleczowe?

Tworzę unikatowe teksty zgodnie z zasadami SEO. Oznacza to dla Ciebie, że Twoja strona będzie na lepszej pozycji w wyszukiwarkach. Kiedy użytkownik trafi już na Twoją stronę, to za wszelką cenę musisz go zatrzymać. Wiesz jak to zrobić? Ja wiem. Piszę również artykuły specjalistyczne. Najlepiej czuję się w branży zoologicznej, jednak mogę napisać artykuł na praktycznie każdy temat.

piszę teksty

A może masz już treść na swojej stronie lub w projekcie katalogu, broszury czy też ulotki? Tutaj również mogę się przydać. Mam zdolności do wyłapywania błędów z napisanych już tekstów. Bez problemu wyłapię błędy stylistyczne, ortograficzne, interpunkcyjne oraz gramatyczne. Dostosuję również treść twojej strony pod kontem SEO.

Opieka nad stroną

Nieważne czy prowadzisz bloga czy sklep, czy to jest strona oparta na WordPressie czy na jakimś innym CMS-ie czy też napisana w html. Cokolwiek by to nie było potrzebuje stałej opieki. Pomyśl ile czasu zajmuje Ci robienie kopii zapasowej, sprawdzanie czy wszystko z Twoją stroną jest ok, aktualizowanie wtyczek, wprowadzanie poprawek, szukanie jak to się robi. Ja za naprawdę niewielkie pieniądze mogę to wszystko robić za Ciebie, łącznie z tym, że co 5 minut (to nie jest przenośnia) będę sprawdzał czy Twoja strona jest dostępna dla użytkowników. Pełna ofertę znajdziesz