Portfolio - alerybka sklep

Hodowla ryb – sklep/blog

Hodowla ryb – sklep/blog

Strona zrobiona dla klienta, prowadzącego hodowlę ryb akwariowych. Przejrzysta i intuicyjna. Nie mogło na niej oczywiście zabraknąć sklepu. Witryna oparta jest o CMS WordPress. Dzięki temu masz dostęp do łatwego w obsłudze panelu zarządzania treścią. Jeżeli nie jesteś zaznajomiony z WordPressem, nic się nie martw, mogę dla Ciebie przeprowadzić szkolenie online, po którym bez problemu będziesz mógł sobie z tym poradzić. Jeżeli jednak z jakichś powodów wolisz bym to ja zajmował się obsługą Twojej strony, wybierz jeden z pakietów.

Tutaj znajdziesz szczegółowy opis witryny.

Kilka screenów ze strony.

Sklep był robiony już ładnych parę lat temu i dzisiaj się nim nie zajmuję. Został całkowicie przerobiony, dlatego załączam screeny z tego jak wyglądał wtedy.

Opis

Najważniejszymi składnikami tej witryny są: blog, sklep i FAQ. W sklepie znalazły się wszystkie funkcjonalności, jakich zażyczył sobie klient. Został między innymi wyposażony w liczne filtry ułatwiające wyszukiwanie produktów oraz listę życzeń.

Witryna została oparta o CMS WordPress, motyw Astra oraz Woocommerce. Jako właściciel będziesz miał dostęp do panelu zarządzania treścią, będziesz więc w łatwy sposób mógł zarządzać sklepem, blogiem no i ogólnie całą stroną.

Sklep oparty o Woocommerce to pełnoprawny i najpopularniejszy system sprzedaży na świecie. Jest prosty i intuicyjny w obsłudze. Możesz w nim sprzedawać produkty fizyczne i wirtualne. Dzięki ogromnej ilości wtyczek i ich opcji, możesz go dostosować do każdego rodzaju płatności i wysyłki. Może on spełniać wiele funkcji. Nie ma problemu by przystosować go do marketplace, dropshipingu czy też sprzedaży B2B. Można by pisać o nim długo i dużo. Jednak na ten temat zamierzam przygotować osobny artykuł, więc tutaj nie będę się rozpisywał.

Łukasz klient
Mgr inż. Łukasz Filipowski

Rok temu mocno zastanawiałem się czy założyć sklep internetowy. Teraz wiem, że po rozmowach z Robertem podjąłem dobrą decyzję! Nasza witryna często widoczna już jest na pierwszej stronie w wyszukiwarce Google i znacząco podnosi naszą wiarygodność w oczach klientów. Pracy przed nami nadal jest dużo, ale wszystko idzie w dobrym kierunku. Bez Roberta na pewno nie dalibyśmy rady doprowadzić wielu rzeczy do finału. Gorąco polecam!